2431/2003
Chronograph af stål. Ref. 1D0441. Kaliber 6T63. Seiko lænke af stål omkreds 18 cm. Ø 39 mm. Quartz.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler endestykke samt kræver nyt batteri.
Vurdering
994009 |