2109/34
Parti med hønsehund. Usigneret. Olie på lærred. 24×18,5.
Proveniens: Auktion 1339, katalog nr. 95.
Mindre krakeleringer. Retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag