12250/117
Peter Nyborg (f. København 1937)
To kompositioner. Sign. Olie på lærred. 60×50. Indrammede. (2)
Sælger oplyser: Ingen.
Kunst, antikviteter & design, 15. december 2022
Vurdering
Hammerslag