2118/​1018

Dansk design

Væghængt tidsskriftsholder af teak med beslag af messing. 1960'erne. H./B. 33. D. 20.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

10 bud

2.000 DKK
1.950 DKK
1.900 DKK
1.850 DKK
(Autobud) 1.800 DKK
1.800 DKK
(Autobud) 1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK