2447/​893

Mario Bellini (f. Milano 1935)

“Cab Chair”. Sæt på seks spisestole. Sæde, ryg og ben betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Cassina. (6)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1051283 17.500 DKK