1412/1712
Et sæt på tre israelske lysestager af sterlingsølv. Stemplet Hazorfim. 20. årh. De to udfyldte. H. 19. (3)
Mindre brugspatina.
Varia, 20. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
12 bud