2203/255
Ubekendt maler, 19.-20. årh.
En kvinde på en bro med blomsterkurve. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 77×51.
Behov for let overfladerensning. Afskalninger. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag