Foto endnu ikke klar
891/74
Jules Dupré (f. Nantes 1811, d. l'Isle-Adam 1889)
“The coming Storm”. Sign. Jules Dupré. Olie på lærred. 58×73.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag