2024/655
Ole Frederik Olsen (f. København 1943, d. Samsø 2023)
“Kulturfabrikken”. Sign. på bagsiden Ole F. Olsen 87. Olie på lærred. 102×101.
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud