2447/​838

Dansk design

Et par justérbare væglamper af messing. 1950'erne. L. 29. (2)

Stand

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.900 DKK  

10 bud

Tidspunkt Byder Bud
1015943 1.900 DKK
925792 1.850 DKK
1015943 1.800 DKK
925792 1.750 DKK
1015943 1.700 DKK
925792 1.650 DKK
1015943 (Autobud) 1.600 DKK
925792 1.600 DKK
1015943 1.550 DKK
925792 1.500 DKK