2442/​327

Processionskrucifiks af mahogni, messing og bronze, prydet med påsatte sten. 20. årh.s begyndelse. H. 56. B. 37.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte løsere monteringer.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?