2115/822
Thorsten Lind (f. Odense 1960, Danmark,1978-)
Bjerglandskab med mand siddende på hug og Aarhus rådhustårn. Sign. Thorsten. Olie på lærred. 84×130.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag