2449/850
Lænestol af eg, genbrugstræ, sæde betrukket med mørkebrunt uld ryg udspændt med flettet flagline. Model MG 31. Udført og stemplet hos Godsk Snedkeri, Viby.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering