2148/676
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
To kompositioner. Begge sign. og nummereret. Litografier i farver. Bladstørrelser 87×66 og 94×66. Uindrammet. (2)
Håndteringsmærker. Ét ark med fold øverst i højre hjørne på.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag
38 bud