2440/56
Par rokoko spejle i ramme af forgyldt træ, udskåret med rocailler. 18. årh. H. 42. B. 22. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelt med misfarvinger. Restaureret.
Fra
i
Vurdering
808896 |