2432/169
10 årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Georg Jensen. Vægt 456 g. (10)
Bestående af: 1971–1978. 1980–1981.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud