1301/624
Komposition. H. C. Andersen suiten. Sign. Carl Henning Pedersen 1985, H. C. Farvelitografi. Lysmål 58×43.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 1. januar 2013
Vurdering
Hammerslag
10 bud