2413/9130
Usædvanligt stort langbord af hardwood, Molave og Balayong, i Spansk koloni stil. Filippinerne, 20. årh. H. 76. L. 380. B. 100.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Pladen buer en smule.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag