2050/579
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
“Blue days in Monaco”, 2000. Sign. Finn Pedersen, samt betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 101×81.
Original stand.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag
23 bud