2142/7513
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“A taste of darkness”. Sign. på bagsiden, Kvium 00. Diptykon. Olie på lærred. 30×30 og 35×30. (2)
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag