2142/​7513

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“A taste of darkness”. Sign. på bagsiden, Kvium 00. Diptykon. Olie på lærred. 30×30 og 35×30. (2)

Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

60.000–80.000 DKK

Hammerslag

75.000 DKK

75.000 DKK
70.000 DKK
65.000 DKK
60.000 DKK
55.000 DKK
50.000 DKK