1825/678
Rainer Fetting (f. Wilhelmschaffen 1949)
Blomster. Sign. Fetting 92, 70/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 121×85.
Små håndteringsmærker, særligt langs arkets kanter. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018
Vurdering
Hammerslag