12044/123
Dansk karaffel af glas dekoreret med emaljefarver med blomster og bladværk. 19. årh. H. 25.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
36 bud