12032/106
Dansk møbeldesign
Et par kubusformede sideborde af bøg med underliggende hylde af fransk flet og top af glas. H./L./B. 52. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Stødmærker.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag