2414/817
Svend Aage Holm Sørensen, tilskrevet (f. 1913, d. 2004)
Justérbar bordlampe af messing og grålakeret metal. 1950'erne. H. 33.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
29 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||