2434/​3

Margretebæger af porcelæn, udvendig prydet med bleu royal glasur. 3374. Royal Copenhagen, montering af forgyldt sterlingsølv, A. Michelsen. H. 11,5 cm.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage. Gravering på sølv i bunden.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

23 bud

943509 3.400 DKK
834725 3.200 DKK
943509 (Autobud) 3.000 DKK
834725 2.900 DKK
943509 (Autobud) 2.800 DKK
834725 2.700 DKK
943509 (Autobud) 2.600 DKK
834725 2.500 DKK
943509 (Autobud) 2.400 DKK
834725 2.300 DKK
943509 (Autobud) 2.200 DKK
834725 2.100 DKK
943509 (Autobud) 2.000 DKK
834725 1.950 DKK
943509 (Autobud) 1.900 DKK
834725 1.850 DKK
943509 (Autobud) 1.800 DKK
834725 1.750 DKK
943509 (Autobud) 1.700 DKK
834725 1.650 DKK
943509 (Autobud) 1.600 DKK
834725 1.550 DKK
943509 1.500 DKK