2434/3
Margretebæger af porcelæn, udvendig prydet med bleu royal glasur. 3374. Royal Copenhagen, montering af forgyldt sterlingsølv, A. Michelsen. H. 11,5 cm.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Gravering på sølv i bunden.
Vurdering
23 bud
943509 | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 (Autobud) | ||
834725 | ||
943509 |