1632/1597
Barok skæring af udskåret og bemalet træ i form af adelsmand. 18.-19. årh. H. 52,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ormehuller. Afskalninger. Afslag.
Varia, 11. august 2016
Vurdering
Hammerslag
16 bud