1240/852
Dansk snedkermester
Rektangulært sidebord af mahogni med underliggende hylde. Ben med profilering på kant. H. 75. L. 82. B. 46.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 2. oktober 2012
Vurdering
Hammerslag