2138/481
Krucifiks med Kristusfigur af udskåret elfenben, kors af delvis sortbejdset træ. 19. årh. H. 14/35.
Aldersrelaterede spor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud