2124/​9126

Louis Vuitton

“Batignolles Vertical” taske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, to spænder, et rum med indvendig lynlåslomme og lomme og brunt stof for. H. 29 x B. 35 x D. 13 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mærker og ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

4.200 DKK