2124/9126
“Batignolles Vertical” taske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, to spænder, et rum med indvendig lynlåslomme og lomme og brunt stof for. H. 29 x B. 35 x D. 13 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mærker og ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag