1916/766
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
U.T. Sign. Kvium 97, 21/50. Litografi. Bladstørrelse 25×20,5.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 16. april 2019
Vurdering
Hammerslag