1948/4336
1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 14 Nov. 1935 med 55 stk. 20 øre, rød + 1 stk. 1 kr. orange, stemplet “Nr.31 AVANE” og blyant. Pæn kvalitet [ ⊙ ]
Frimærker, 1. december 2019
Vurdering
Hammerslag