2448/219
Dansk kommode af guldstafferet elmetræ, front med tre svungne ligsknækkede skuffer. Rokoko form, 19. årh. H. 73. B. 88. D. 48.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Restaureret.
Vurdering
Hammerslag
836355 | ||
605616 (Autobud) | ||
836355 | ||
605616 (Autobud) | ||
836355 | ||
605616 | ||
936317 |