1334/​848

Lord King

Quartz bordur i kasse af palisander og aluminium. Japan. 20. årh. H. 20. B. 23.

CITES certifikat medfølger.

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Enkelte ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 20. august 2013

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK