1334/848
Lord King
Quartz bordur i kasse af palisander og aluminium. Japan. 20. årh. H. 20. B. 23.
CITES certifikat medfølger.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 20. august 2013
Vurdering
Hammerslag