2043/904
Anders W.Ø. Larsen (f. 1974)
“Rituals”. Sign. A.W.Ø. 2007 samt på bagsiden Anders W.Ø. Larsen, 2007. Olie på lærred. 180×180.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag