2131/2
Svensk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ. Gustaviansk form. 19. årh. H. 149. B. 60.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag