12104/​171

Hugh Finch Williams (f. Essex 1904, d. 2002)

“Landscape Late Autumn”. Olie på lærred. Sign. 54,5×69,5. Indrammet.

Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag