2121/620
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
To kompositioner fra “Soap and mirror”, 1996. Sign. Chr. Lemmerz 96, 24/30. Litografier. Bladstørrelse 76 × 57. (2)
Undersøgt i ramme. Et blad sidder løst i rammen.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud