2432/294
I. E. C. Rasmussen (f. Ærøskøbing 1841, d. Atlanterhavet 1893)
Marine med sejlskibe. Sign. J.E.C.R. 88. Olie på malepap. 25×32.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
1160779 (Autobud) | ||
893808 | ||
1160779 |