1925/96
Ubekendt maler, 19. årh.
“Carlo Felice”. Usigneret. Betegnet Ceszare Michelotto. Gouache på papir. Lysmål 18×26.
Papiret er gulnet. Enkelte fugtpletter.
Ældre malerier og møbler, 17. juni 2019
Vurdering
Hammerslag