2447/3
Superelliptisk fad af sterlingsølv, profileret fane. Stemplet SvT. Vægt 886 gr. L. 31,5 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
891280 | ||
1164988 (Autobud) | ||
891280 | ||
1164988 |