2040/392
Lille gustaviansk spejl af forgyldt og bemalet træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 71. B. 37.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlets top er en smule ledløst.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag