2413/65
Engelsk vitrineskab af mahogni, overdel med to glasdøre bag hvilke justerbare hylder, underdel med to skuffer og to døre. Chippendale stil, 19. årh. H. 230. B. 125. D. 30.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag