2044/707
Jørgen Dobloug (f. Oslo 1945, d. 2018)
Abstrakt komposition, 90–92. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på lærred. 70×60.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag