866/901
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
“Opstilling til London”, 1977. Sign. monogram samt på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 66×74
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag