1946/215
Samling juleskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. A. Michelsen. (18)
Bestående af: 1966, 1968–1984
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
22 bud