2050/8515
Russisk Gudsmoderikon “Den Brændende Tornebusk”. Tempera på træpanel. 19. årh. 36×30.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag