2427/724
Leif Sylvester (f. København 1940)
“A Glimpse of Humanity”, 2011. Sign. Elephant Parade 2011, 84/125. Polykrom bemaling på glasfiber. Udført for The Elephant Parade. H. 29.
Certifikat medfølger.
Overflade ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
870754 | ||
911995 | ||
870392 | ||
873044 | ||
860935 | ||
1063458 | ||
823269 | ||
998129 (Autobud) | ||
823269 | ||
998129 (Autobud) | ||
823269 | ||
998129 | ||
296282 |