12005/​27

Et sæt på ni nyrokoko stole af mahogni med cabriole ben. Sæder med gros point broderi. 19. årh.s midte. H. 97, sædehøjde 51. (9)

Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag