1341/1163
Clutch/festtaske i form af hvid muslingeskal med forgyldte besætninger og skulderhank. Dustbag medfølger. L. ca. 22 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 9. oktober 2013
Vurdering
Hammerslag